The Amazing Spiderman Mod

Bu mod oyunda Spiderman olabilmenizi sağlar. Ağ fırlatan “örümcek araba” bile yapabildiğimiz bu mod 2021’in mart ayında düzenlenmiş olan ödüllü bir mod yarışmasını kazanmıştır. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış The Amazing Spiderman modunun özellikleri şu şekilde:

Sürüm: 1.15.2 Forge

!!!Aşağıdaki Tüm Özellikleri Kullanılması İçin “Örümcek DNA” gereklidir.!!!
=======================================================
Pasif(Tırmanma) = Eğer önünde duvar var ise kafasını yukarı kaldırdığında tırmanmaya başlar.

Pasif(Spider Hissi) = Eğer yakınında bir entity(item, primedTnt… dahil) varsa spider hissi devreye girer ve ekranda çizgiler belirir.

Yetenek Değiştirmek = (Ağ Atıcı Envanterde İse) [Shift+R Tuşu]==>Basıldığında 1.Mod ile 2.Mod arasında yetenek geçişleri yapar ve hangi modda olduğunuz hakkında bilgi verilir.

1.Yetenek(Ağ Atıcı) = (Ağ Atıcı Envanterde İse)[{1.Mod} R Tuşu]==>İleri doğru hızla giden bir ağ atar. Bu, rakibe veya bir bloğa çarparsa ağ etrafını kaplar

2.Yetenek(Ağ Hattı) = (Ağ Atıcı Envanterde İse)[{2.Mod} R Tuşu]==> İleri doğru bir ağ hattı atar ve düştüğü yere hat boyunca karakter ilerler.

2)Ağ Atıcı = Spiderman Özellikleri kullanılabilmesi için gerekli bir eşyadır ve craftlanabilir.

3)Katalog = Bu Mod İle İlgili Özenle Yazılmış Bir Bilgi Kataloğudur.Burada yazılmış olanın özetidir. Spiderman Set’ buradan ulaşılabilir.

4)Logo = Spider Man’ın Özel logosu dur Normal Örümcekler veya Mağara Örümcekleri tarafından %50 şans ile düşer.

5)Örümcek DNA = Oyuna yeni bir iksir özelliği eklenmiştir. Bu 2 yol ile ulaşılabilir.
1-Epic Spider’a kendinizi ısırttırarak.
2-DNA Enjektörden bir doz alarak[Yalnızca Creative Mod İçindir]

6)Epic Spider = Normal Örümceğin aksine daha Çevik, daha Güçlü ve daha nadir bulunur.

7)Normal Araba = Demir Plaka’dan Yapılan dayanaklı bir araba dır

8)Spider Araba = Normal arabaya göre daha hızlı ve daha dayanıklıdır. Ayrıca Ağ atma Özelliğine Sahiptir[G Tuşu] Art arda 4 atış yapar. Spiderman seti gerekmez!

9) Kara Demir Blok = En az Obsidyen kadar dayanıklı demirin sertleşmiş,kararmış halidir ve çabuk ısınıp soğuyabilen bir maddeye sahiptir. İşlenmiş Kara Demir için gereklidir.

10) İşlenmiş Kara Demir = Kara Demir Bloğun altında ateş yakılırsa 15 sn sonrası 4 tane İşlenmiş Kara Demir elde edilir ve bunlardan PRATİK TEZGAH ta Kara Demir Plaka Yapılır.

11)Pratik Tezgah = Kara Demir Plaka yapımı için kullanılır. Ayrıca içinde “?” butonu’na tıklanırsa Kara Demir Bloğu hakkında bilgi verir.

12) Kara Demir Plaka = Araba yapımı için kullanılır PRATİK TEZGAH ta 4 tane kutucuğa İşlenmiş Kara Demir Koyulursa Kara Demir Plaka oluşturulur.

13) Anahtar = Araçları item olarak almamızı sağlar.[Shift+Sağ Tık]

!!!!!!NOT.Sadece Kara Demir Plaka’nın Craftı “PRATİK TEZGAH” tadır.

Write comment

  • (will not be published)